TURÍN. Vo výprave Artmedie nechýba ani gólman Juraj Čobej, ktorý svojho času senzačne vychytal súperov v Lige majstrov. Môže ho napodobniť súčasná brankárska jednotka Petržalčanov Ľuboš Kamenár?
„Beriem ho ako momentálne najlepšieho brankára na Slovensku. Pokiaľ si bude veriť, a na druhej strane to nepreženie, tak áno. Už ukázal, že oporou je. A ak mu vyjde zápas, môžeme postúpiť aj vďaka nemu,“ konštatoval Čobej.
Ako vidí vyhliadky proti Juventusu? „Keď sa nepostúpi, nič hrozné sa nestane. No ak by to vyšlo, bola by to príjemná malá senzácia.“
Aj tréner Vladimír Weiss dôveruje Kamenárovi: „Určite si zachytá a Juventus je sám osebe motiváciou. Bude to pre neho veľká skúsenosť. Verím, že podá životný výkon, vtedy má šancu na úspech,“ vraví Weiss.
Autor: hla