Slovan bol jasným favoritom už pred štartom ligy
Slovan bol jasným favoritom už pred štartom ligy, zástupcovia iných klubov sa o titule neodvážili ani hovoriť. Trofeje až na výnimky vyhrávajú najbohatšie kluby. Slovan je momentálne slovenskou verziou Paríž Saint-Germain.
(Sportnet)
Ďalšie príspevky na tému: Futbal
„Mám najlepší tím na svete. Nielen brankára," vyhlásil tréner Luis Enrique po výhre PSG na pôde Arsenalu.
(Sportnet)Futbalisti Paríža zvíťazili v prvom zápase semifinále Ligy majstrov na pôde Arsenalu 1:0, v 4. minúte rozhodol Dembele.
(TASR)Prebieha semifinále Ligy majstrov medzi Arsenalom a Parížom St. Germain. Zápas sledujeme online.
(Sportnet)Slovan chystal pomstu, mal nachystané veci na oslavu. Hráčom som vštepoval, že pohár ostane v Trnave, priznal Gašparík
(My Regióny)Vo finále Slovnaft Cupu sa stretne Trnava s Ružomberkom. Bývalý hráč Spartaka Marek Janečka očakáva vybičovaný zápas.
(Sportnet)Naposledy vyhrali v októbri, na jar získali len dva body. Treťoligová farma Banskej Bystrice vymenila trénera.
(My Regióny)Hamšík priznal, že svoju akadémiu dotoval státisícmi eur. "Už to ďalej robiť nechcem," vraví.
(Sportnet)Futbalista z regionálnej súťaže v derby zápase odmietol výhodu pokutového kopu. Ukázal, že čestnosť je viac ako body.
(My Regióny)