Mercedes pretvoril podľa svojich predstáv, will.i.am sa opäť hrá na dizajnéra
Americký rapper a producent will.i.am sa opäť zhostil úlohy automobilového dizajnéra. Jeho najnovší výtvor vznikol v spolupráci s Mercedesom a známou dielňou West Coast Customs, ktorá sa preslávila v šou Pimp My Ride.
(SME)
Ďalšie príspevky z rubriky: Ekonomika
Vývoz švajčiarskych hodiniek na kľúčový americký trh vzrástol v marci o takmer 14 percent.
(TASR)Ceny nehnuteľností rástli na začiatku roka pomalšie. Výraznejšie stúpli v Prešove, Trnave a druhom bratislavskom obvode.
(TASR)Nealkoholické pivá sú v Nemecku čoraz úspešnejšie, spotreba klasického piva v krajine dlhšiu dobu klesá.
(TASR)Na obchodnú vojnu s USA doplatia v Číne milióny zamestnancov. Pracovnú silu v už vyčerpáva znižovanie platov a prepúšťanie.
(TASR)Väčšina kytíc z kvetinárstiev, kúpených online i supermarketov je plná pesticídov. Toxický kokteil môže spôsobiť rakovinu.
(TASR)Ukončenie podpory operačného systému Windows 10 sa dotkne polovice počítačov na Slovensku. Nastane 10 októbra.
(TASR)Podielové fondy na Slovensku spravovali ku koncu roka 2024 aktíva v objeme 11,3 miliardy eur. Za 10 rokov sa zdvojnásobil.
(TASR)Škoda Elroq RS ponúkne najväčšie zrýchlenie v histórii značky. Narástol tiež výkon, nie však maximálna rýchlosť.
(SME)