MS v hokeji 2022: Fotku s Demitrom už nestihol. Slovák je vo Fínsku na šestnástom šampionáte
Fanúšik Milan Handza je už na šestnástom hokejovom šampionáte. V ktorom dejisku turnaja, sa mu páčilo najviac?
(Sportnet)
Ďalšie príspevky na tému: MS v hokeji 2025
Martin Pospíšil Slovensko na šampionáte neposilní. Neprešiel zdravotnou prehliadkou v Calgary Flames.
(Sportnet)Slováci vyhrali v príprave až na štvrtý pokus. „Najväčší rozdiel bol ten, že sme dali góly," uviedol tréner Országh.
(Sportnet)Hokejisti Slovenska zdolali v príprave Nemecko. Po dva góly strelili Maxim Čajkovič a Andrej Kukuča.
(Sportnet, TASR)Slovenskí hokejisti hrajú ďalší zápas v rámci prípravy na šampionát. Zápas s Nemecko sledujeme online.
(Sportnet)Útočník Calgary Martin Pospíšil chce reprezentovať Slovensko na MS v hokeji. „Veľmi rád by som prišiel," uviedol.
(Sportnet)Hokejisti vstúpili do prípravy na svetový šampionát dvomi prehrami. „Boli sme horším mužstvom," priznal tréner Országh.
(Sportnet)Slovenským hokejistom nevyšiel úvod prípravy na majstrovstvá sveta. Vo Švajčiarsku prehrali aj druhý zápas.
(Sportnet, TASR)Slovenskí hokejisti hrajú odvetu vo Švajčiarsku v rámci prípravy na svetový šampionát, zápas sledujeme online.
(Sportnet)