Pri mojom odvolávaní išlo aj o ministra vnútra Mikulca, tvrdí Bittó Cigániková
Pri mojom odvolávaní išlo aj o ministra vnútra Mikulca, odôvodnila poslankyňa SaS Jana Bittó Cigániková nehlasovanie poslancov OĽaNO pri jej odvolávaní z postu šéfky zdravotníckeho výboru.
Bittó Cigániková si myslí, že lídri OĽaNO sa obávali, že ak by niektorí poslanci jej odvolanie podporili, tak SaS by mohla zahlasovať za odchod Romana Mikulca.
Jej oponent Marek Krajči z OĽaNO v relácii Na Telo v televízii Markíza potvrdil, že niektorí poslanci vládneho hnutia chceli hlasovať proti poslankyni zo SaS.
Bittó Cigániková očakáva, že novou predsedníčkou výboru sa stane Anna Záborská, ktorá podľa nej už výbor fakticky riadi. (SME)
Ďalšie príspevky na tému: Politika
Najviac záleží na tom, ako Pellegrini bude pokračovať. Zákon o mimovládkach môže dať na Ústavný súd. Píše Nataša Holinová.
(SME)Vládna koalícia schválila ruský zákon. Myslia si, že vyhrali. No prehrajú to pred dejinami aj na súdoch. Píše Fedor Blaščák.
(SME)Smer prijme kompromisy Hlasu, ktorý chce pozmeniť návrh o mimovládkach, povedal počas rozpravy Tibor Gašpar. Čítaj ďalej
Nepodporíme Hlasom pozmenený zákon o mimovládkach, hovoria predstavitelia opozície počas rozpravy o návrhu zákona. Čítaj ďalej
Koaličná SNS trvá na vyňatí živnostníkov a malých firiem s obratom do 100-tisíc eur z transakčnej dane.
(TASR)Na zhromaždenie opozičnej SaS pod názvom Zrušte transakčnú daň prišlo na Námestie SNP do dvesto účastníkov.
SNS podáva návrh na zrušenie transakčnej dane pre živnostníkov a malé firmy s obratom do 100-tisíc.
(TASR)V Hlase vypukla panika a komunikačná ofenzíva. Po SNS je to strmý pád aj druhej koaličnej strany. Píše Peter Tkačenko.
(SME)