Čech je podozrivý z viacerých prípadov sexuálneho násilia v Bratislave
Českí policajti zadržali podozrivého z viacerých prípadov sexuálneho násilia, ku ktorým došlo tento a minulý rok v Bratislave. V súčasnosti je v cele policajného zaistenia.
Obvinený je aj zo zločinu lúpeže, trestného činu nebezpečného vyhrážania a výtržníctva.
"Osoba páchateľa je občanom Českej republiky s kriminálnou minulosťou a s pobytom na území ČR. V priebehu vyšetrovania bola vykonaná úzka spolupráca s českou políciou za účelom vykonania opatrení v súvislosti s jeho zadržaním," ozrejmil hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.
V prípade preukázania viny pred súdom hrozí mužovi trest odňatia slobody až na osem rokov. (TASR)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Zdravotníctvo trápia netransparentné obchody a slabý dohľad, píše bývalá šéfka úradu pre dohľad.
(The Slovak Spectator)Svetový úspech školákov a Američanka, ktorá zviditeľňuje Slovensko. Pozrite si dobré správy zo Slovenska.
(The Slovak Spectator)Po pápežovej smrti sa na dezinfoscéne šírili hoaxy aj nenávisť. Prečítajte si nový Dezinfomaják.
(SME)Mimoparlamentné maďarské strany, ktoré pôsobia na Slovensku, si zatiaľ vzájomnú spoluprácu predstaviť nevedia.
(TASR)V noci na pondelok sa môže vyskytnúť prízemný mráz. Meteorológovia vydali výstrahu prvého stupňa pre celé Slovensko.
(TASR)Danko síce niečo vymýšľa, ale Fico s Rašim hovoria, že inak ide všetko dobre. Píše Samo Marec.
(SME)Koalícia je na prahu ďalšieho sporu. Predstavy Smeru a SNS sa líšia v tom, ako upraviť transakčnú daň.
(SME)Jedni sa smiali, iní rozčuľovali. Ako berú Ficove reči o hackeroch IT experti? Dozviete sa v novej epizóde podcastu Disinfo report. (SME) Čítaj ďalej