Kam vrazili stovky miliónov Gates, Buffett či Soros a akým firmám už neveria
Miliardári George Soros, Warren Buffett, Bill Gates a Steven Cohen minuli stovky miliónov eur na nákup akcií. Akým firmám veria a z ktorých radšej vycúvali? Spravili aj niekoľko prekvapujúcich transakcií.
(Index)
Ďalšie príspevky z rubriky: Ekonomika
Zakladateľ Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab odstupuje z čela organizácie, viedol ju 54 rokov.
(TASR)Juhokórejskí zástupcovia odcestujú do Washingtonu, s USA budú rokovať o obchode.
(TASR)Zlato reaguje na Trumpa rastom, jeho hodnota prelomila ďalší rekord. Prvýkrát prekonala hranicu 3400 dolárov za uncu.
(TASR)Ceny ropy rástli prvýkrát za posledné tri týždne, ďalší vývoj bude závisieť od Trumpa.
(SITA)Čínska centrálna banka opäť nezmenila menovú politiku a ponechala kľúčové úrokové sadzby na pôvodnej úrovni.
(TASR)Situácia na čerpacích staniciach je pre slovenských vodičov priaznivá, analytici očakávajú ďalší pokles cien palív.
(SITA)Zásoby plynu na Ukrajine sú na historickom minime. Je možné, že Kyjev bude nútený dovážať vysoké objemy. Čítaj ďalej
Počet zahraničných turistov v USA klesol v marci medziročne o viac než desatinu. Turizmu hrozia škody v miliardách dolárov.
(TASR)