Kúpalisko v Topoľčanoch čoskoro otvoria
Kúpalisko v Topoľčanoch čoskoro otvoria a aj napriek zdražovaniu patrí medzi najlacnejšie v okolí. Finančne má pomôcť aj prenájom zrekonštruovanej gastrozóny. Čoskoro otvoria aj v Partizánskom, v Bánovciach je už otvorené.
(My Regióny)
Ďalšie príspevky na tému: Nitriansky kraj
Odevy uhorskej šľachy sa vrátia na Levický hrad. Vďaka mladým umelcom renesancia po stáročiach ožíva.
(My Regióny)Potomkovia princeznej navštívili Želiezovce. Pred vyše sto rokmi sa tu narodil ich otec.
(My Regióny)Kriminalisti finančnej správy odhalili nelegálnu výrobňu cigariet v Chynoranoch. Deväť cudzincov skončilo vo väzbe.
(My Regióny)Brehy jazera v nitrianskom parku likviduje vodná erózia. Ich spevnenie mesto odkladá na neurčito, dôvodom sú peniaze.
(My Regióny)V niektorých mestách a obciach na hornej Nitre musia zvýšiť poplatky za stravu pre žiakov aj o stovky percent.
(My Regióny)Zubná pohotovosť je v kraji len v Nitre a Šuranoch. Detská pohotovosť chýba v Zlatých Moravciach, prídu aj o úrazovku.
(My Regióny)Šurany prirovnali k Černobyľu, štát k inkvizítorovi. Odporcovia baterkárne protestovali pred okresným úradom.
(My Regióny)Firma Honeywell presúva výrobu ochrannej obuvi z Partizánskeho do Tuniska. Dôvodom sú vysoké náklady.
(My Regióny)