Vyhrali súdne spory a presvedčili poctivou prácou. Máme vysoké ambície, netají Chatrnúch
Vyhrali súdne spory a reštartovali hokej v meste. „Povedali sme si, že sa zameriame na hráčov, ktorí nebudú hrať iba za seba, ale majú ku klubu aj vzťah,“ tvrdí výkonný riaditeľ MHK Spartak Dubnica nad Váhom Roman Chatrnúch.
(My Regióny)
Ďalšie príspevky na tému: Trenčiansky kraj
Pútnické miesto nad obcou Ladce vyhlásili za diecéznu svätyňu. Ročne sem prúdia davy ľudí.
(My Regióny)Trenčiansky kraj druhýkrát zrušil súťaž o regionálneho dopravcu. Za príčinu označili to, že nesplnila ich predstavy.
(My Regióny)Riaditeľka RTV Prievidza, ktorá poskytla videozáznam atentátu Fínom hovorí, že ho poskytli zadarmo.
(My Regióny)V trenčianskej nemocnici zomrel muž, ktorého po hádke v Hornom Srní napadol sused.
(TASR)Združenia, ktoré obnovujú slovenské hrady, vnímajú podporu štátu ako slabú. Peniaze sa snažia získať i od súkromníkov.
(My Regióny)Policajti odhalili v ilavskom okrese dvoch opitých vodičov. Jeden z nich nafúkal viac ako tri promile.
(My Regióny)Umelci zo Slovenska, Česka a Rumunska cez víkend rozsvietili Trenčín. Bielej noci rastie na Považí silná konkurencia.
(My Regióny)Spoločnosť Lowa, ktorá sa zaoberá výrobou športových topánok, ukončí svoju výrobu v Handlovej.
(TASR)