Na trať sa dostane za Shiffrinovou. Petra Vlhová spoznala štartové číslo v obrovskom slalome
Petra Vlhová sa postaví na štart 1. kola sobotňajšieho obrovského slalomu ako piata v poradí. Slovenka bude v americkom Killingtone útočiť na prvý triumf. Prvá odštartuje Švédka Sara Hectorová, Mikaela Shiffrinová tretia.
(Sportnet)
Ďalšie príspevky na tému: Lyžovanie
Zomrela francúzska lyžiarka Margot Simondová. Neprežila nehodu počas tréningu vo Val d'Isère. Mala iba 18 rokov.
(Reuters)Talianska lyžiarka Brignoneová nevidí návrat na svahy skôr než o štyri až päť mesiacov.
(TASR)Mikaela Shiffrinová zverejnila rozhovor s Petrou Vlhovou. Elitné lyžiarky rozoberali ich rivalitu aj zranenie Slovenky.
(Sportnet)Taliansku lyžiarku Brignoneovú po operácii prepustili z nemocnice. "Budem postupovať krok za krokom," hovorí.
(Sportnet)Niektoré lyžiarky sa po zranení dokázali dostať do top formy. Vlhová bude opäť najlepšia, myslí si expertka.
(Sportnet)Česká lyžiarka Tereza Nová sa zotavuje z ťažkého pádu nemeckom v Ga-Pa. Verí, že bude opäť chodiť a prípadne aj lyžovať.
(Sportnet)Držiteľka veľkého krištáľového glóbusu Brignoneová utrpela na domácom šampionáte viacnásobnú zlomeninu.
(TASR)Talianska lyžiarka Federica Brignoneová spadla počas národného šampionátu, zo zjazdovky ju odviezol vrtuľník.
(TASR)