Za plyn a elektriku budú domácnosti v roku 2024 platiť rovnako ako tento rok
Za plyn a elektrickú energiu budú domácnosti v roku 2024 platiť rovnakú sumu ako tento rok. V diskusnej relácii V politike TA3 to povedala ministerka hospodárstva Saková. Na kompenzácie cien pôjde 1,25 miliardy eur.
(SITA, SME)
Ďalšie príspevky na tému: Ficova vláda
Transakčná daň je nezmysel, KDH je za jej úplné zrušenie. Podľa predsedu Majerského sa krajina vracia do doby cashu.
(SITA)Prezident Peter Pellegrini bol na svoje pomery neobvykle kritický voči svojim bývalým koaličným partnerom. Čítaj ďalej
Kaliňák hovorí o spojení hlasovania o dani s dôverou vláde. Nemusí to byť možné, ale signál je vyslaný.
(SME)Cynická obluda: Ďalší argument, ktorý nevychádza
(SME)Fico netvorí zákony, aby skvalitňoval život občanom, ale aby umlčal svojich kritikov. Píše šéfredaktorka Beata Balogová.
(SME)Odsúdili ju za realitné podvody, teraz robí reality pre štát. Fica šokovalo, že sa jej nikto nezastal. Čítaj ďalej
Najviac záleží na tom, ako Pellegrini bude pokračovať. Zákon o mimovládkach môže dať na Ústavný súd. Píše Nataša Holinová.
(SME)Hlasovanie o návrhu na zrušenie transakčnej dane môže vláda spojiť s hlasovaním o jej dôvere. Čítaj ďalej