Počasie: Dnes bude jasno až polojasno, veľmi teplo do 26 stupňov Celzia
Dnes bude jasno až polojasno, miestami prechodne až oblačno. Najvyššia denná teplota dosiahne 21 až 26 stupňov Celzia.
Na Orave a pod Tatrami ojedinele chladnejšie. Teplota na horách vo výške 1500 m bude okolo 12 stupňov Celzia. Na svojom webe o tom informuje Slovenský hydrometeorologický ústav.
Fúkať bude slabý, miestami, najmä na západe a v Popradskej kotline, prechodne severozápadný vietor do 6 metrov za sekundu (20 km/h).
Meteorológovia dnes žiadne zrážky nepredpokladajú. (SITA)
Ďalšie príspevky na tému: Počasie
Dnes bude polojasno, miestami prechodne oblačno. Zrána ojedinele hmla alebo nízka oblačnosť. Výnimočne spŕchne.
(SITA)Vo vysokých polohách Západných, Vysokých a Nízkych Tatier platí malé lavínové nebezpečenstvo. Čítaj ďalej
Niekde padlo až 50 milimetrov zrážok. V južnej polovici územia napršalo plošne výrazne viac. Nastane ustálené počasie.
(TASR)Sobota bude slnečná. Ojedinele sa môžu vyskytnúť prehánky. Denná teplota do 22 stupňov. Zafúka slabý vietor.
(SME)Vo viacerých okresoch Slovenska treba naďalej počítať s dažďom. Upozorňuje na to SHMÚ.
(TASR)Dážď má od večera potrápiť najmä okresy na strednom Slovensku. Meteorológovia vydali výstrahu prvého stupňa. Čítaj ďalej
Nad poľskú časť Vysokých Tatier zavialo saharský prach. Prach zafarbil oblohu i sneh vo vyšších polohách.
(TASR)Dnes bude na Slovensku polojasno až oblačno, najvyššia denná teplota dosiahne 23 až 28 stupňov Celzia.
(SITA)