Pri jazde na kajaku v Rakúsku zomrel 54-ročný Čech
Pri jazde na kajaku v Rakúsku zomrel 54-ročný Čech, na nebezpečnom mieste spadol do divokej vody.
Nešťastná udalosť sa stala pri rakúskej obci Weissenbach am Attersee. Informovala o tom agentúra APA.
Skúsený priaznivec vodných športov podľa agentúry pri zjazde rieky na nebezpečnom mieste vypadol z kajaku a nemohol sa dostať z divokej vody.
Dvojica kolegov ho nakoniec vytiahla na breh, po prevoze do nemocnice však zomrel.
Loading
...
Ďalšie príspevky z rubriky: Svet
Svetoví lídri sú po víťazstve liberálov pripravení rozvíjať vzťahy s Kanadou. Spolupracovať chce aj Čína.
(TASR)Francúzsko nebude váhať opätovne uvaliť sankcie na Irán, pokiaľ jeho jadrový program ohrozí európsku bezpečnosť.
(TASR)Odľahlé oblasti Grónska stratili prístup ku kľúčovým satelitným službám vrátane internetového a mobilného spojenia.
(TASR)Zelenskyj sa na samite Iniciatívy Trojmoria vo Varšave osobne nezúčastní, píše poľský denník Rzeczpospolita. Čítaj ďalej
Americký Kongres takmer jednohlasne odsúhlasil návrh federálneho zákona, ktorý bude kriminalizovať pornografiu z pomsty.
(TASR)Líder kanadských konzervatívcov Poilievre priznal porážku v predčasných parlamentných voľbách.
(TASR)Žiadosť o azyl v Spojených štátoch by v budúcnosti mohla stáť najmenej tisíc dolárov, sumu presadzujú republikáni.
(TASR)Obchodné vojny, škrtanie v štátnej správe či zbližovanie sa s Ruskom Trumpovi škodia aj medzi vlastnými voličmi.
(SME)