Pre dopravnú nehodu dočasne uzatvorili diaľnicu pri Považskej Bystrici
Polícia dočasne uzatvorila diaľnicu pri Považskej Bystrici, dôvodom je dopravná nehoda v smere na Žilinu.
Podľa polície bude diaľnica uzatvorená približne hodinu. "Odklon dopravy bude realizovaný cez Považskú Bystricu, rátajte so zdržaním," uviedla polícia a vyzvala vodičov na rešpektovanie jej pokynov.
Ďalšie príspevky na tému: Trenčiansky kraj
Diaľničná spoločnosť začne po veľkonočných sviatkoch s opravou vozovky na diaľnici pri Považskej Bystrici. Čítaj ďalej
Pútnické miesto nad obcou Ladce vyhlásili za diecéznu svätyňu. Ročne sem prúdia davy ľudí.
(My Regióny)Trenčiansky kraj druhýkrát zrušil súťaž o regionálneho dopravcu. Za príčinu označili to, že nesplnila ich predstavy.
(My Regióny)Riaditeľka RTV Prievidza, ktorá poskytla videozáznam atentátu Fínom hovorí, že ho poskytli zadarmo.
(My Regióny)V trenčianskej nemocnici zomrel muž, ktorého po hádke v Hornom Srní napadol sused.
(TASR)Združenia, ktoré obnovujú slovenské hrady, vnímajú podporu štátu ako slabú. Peniaze sa snažia získať i od súkromníkov.
(My Regióny)Policajti odhalili v ilavskom okrese dvoch opitých vodičov. Jeden z nich nafúkal viac ako tri promile.
(My Regióny)Umelci zo Slovenska, Česka a Rumunska cez víkend rozsvietili Trenčín. Bielej noci rastie na Považí silná konkurencia.
(My Regióny)