Českej poisťovni Generali nefungujú nefungujú systémy
Českej poisťovni Generali nefungujú v súvislosti s celosvetovým výpadkom on-line služby a systémy.
V prevádzke nie je klientská linka ani web.
"Celý incident intenzívne riešime a koordinujeme s materskou spoločnosťou, naše možnosti sú teraz obmedzené vzhľadom na to, že ide o problém na strane dodávateľa," uviedol hovorca poisťovne Ján Marek.
(ČTK)Ďalšie príspevky na tému: Globálny výpadok IT
Za minulotýždňovým globálnym výpadkom je únik zlých dát v aktualizácii, tvrdí spoločnosť CrowdStrike.
(SITA)Globálny výpadok počítačových systémov zasiahol približne 8,5 milióna počítačov so systémom Windows.
(TASR)Po celosvetovom výpadku IT systémov sa začínajú objavovať otázky, kto zaplatí účet za škody, ktoré počas neho vznikli.
(ČTK)Letecké spoločnosti hlásia viac ako tritisíc zrušených letov, inde nefungujú platby kartou. Výpadok IT zasiahol celý svet.
(SME)Karikatúra dňa od Hej,ty!: Aktualizácia
(SME)Celosvetový výpadok systémov sa na Letisku Praha týka dopravcov používajúcich odbavovací systém GoNow. Čítaj ďalej
Dnešný kybernetický výpadok by mohol byť najväčší v histórii, uviedol odborník na kybernetickú bezpečnosť Troy Hunt. Čítaj ďalej
Celosvetový výpadok ukazuje, aká krehká je svetová internetová infraštruktúra, uviedol to Vranka zo spoločnosti XTB. Čítaj ďalej