Rokovanie ruskej a americkej delegácie v saudskoarabskom Rijáde má byť v utorok, tvrdí ruský denník Kommersant
Rokovanie ruskej a americkej delegácie v saudskoarabskom Rijáde má byť v utorok, tvrdí ruský denník Kommersant.
Zdroj svojich informácií neuviedol.
Podľa agentúry Bloomberg sa môže na ruskej strane zúčastniť rokovaní poradca prezidenta Putina Jurij Ušakov a šéf ruskej civilnej rozviedky SVR Sergej Naryškin.
Telegramové kanály tiež informovali o nadchádzajúcej návšteve Rijádu ruského ministra zahraničia Sergeja Lavrova, píše Kommersant, ktorý zároveň upozornil, že ruské úrady informáciu o zložení svojej delegácie nepotvrdili.
(ČTK)Ďalšie príspevky na tému: Vojna na Ukrajine
Zahraniční študenti sa v Nitre necítia bezpečne. V meste sa pohybujú skupiny, ktoré na nich slovne aj fyzicky útočia.
(SME)Vladimir Putin údajne navrhol zastavenie bojov na Ukrajine na aktuálnych frontových pozíciách. Informuje o tom web Financial Times. Čítaj ďalej
Dánsko nakúpi 26 prieskumných plavidiel za viac ako 500 miliónov eur. Čítaj ďalej
Ukrajinský prezident Zelenskyj v prípade uzavretia prímeria pripustil priame rokovania s Moskvou. Čítaj ďalej
V jednom z najväčších ruských muničných skladov vypukol požiar a ozývali sa silné výbuchy. Čítaj ďalej
Predseda maďarskej vlády Orbán rokoval so šéfom rakúskej Národnej rady o rizikách vstupu Ukrajiny do EÚ. Čítaj ďalej
Švédsko, Fínsko, Nórsko a Litva posilnia obranu v oblasti Baltského mora spoločným nákupom stoviek bojových vozidiel CV90. Čítaj ďalej
V blízkosti zbrojného arzenálu pri obci Barsovo v ruskej Vladimirskej oblasti nastala explózia. Čítaj ďalej