Hnutie Slovensko kritizovalo prezidenta za vymenovanie Huliaka za ministra
Rudolf Huliak ako minister je dôkazom, že premiérovi Ficovi nezáleží na budúcnosti Slovenska v EÚ, tvrdí hnutie Slovensko.
Povedal to exminister vnútra Roman Mikulec, ktorý poukázal na to, že Huliak sa netají odporom voči euroatlantickým štruktúram.
"Ide o potvrdenie toho, že ľuďom okolo Roberta Fica nejde o nejaké vízie, ale iba o teplé miesta", doplnil Michal Šipoš, predseda poslaneckého klubu hnutia Slovensko.
Dodal, že prezident Pellegrini vymenovaním Huliaka na post ministra športu iba opäť poprel svoje predchádzajúce vyhlásenia o upevňovaní postavenia Slovenska v EÚ a NATO.
(SME)Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
V pápežovi Františkovi odchádza veľké dobro a láskavé srdce, reagoval premiér Fico na úmrtie pápeža. Čítaj ďalej
Pápež František bol stelesnením empatie a dobra. Bývalý prezident Kiska to uviedol v statuse na sociálnej sieti. Čítaj ďalej
Primátori Bratislavy a Košíc vyzdvihujú ľudskosť zosnulého pápeža Františka. Čítaj ďalej
Štátne vlajky Slovenska budú v reakcii na úmrtie pápeža spustené do pol žrde na celom území krajiny. Čítaj ďalej
Pápež František sa celou svojou dušou snažil o mier vo svete, uviedol bývalý prezident Ivan Gašparovič. Čítaj ďalej
Pápež do poslednej chvíle odmietal luxus a privilégiá. Aký je jeho odkaz mocným? Píše šéfredaktorka Beata Balogová.
(SME)V piatok má pokračovať proces s guvernérom národnej banky Kažimírom, súd môže rozhodnúť o zastavení stíhania.
(SITA)Svet prišiel smrťou pápeža Františka o veľkú osobnosť, napísal Úrad vlády. Čítaj ďalej