Mocní ho nenávideli, odišiel a v USA vošiel do dejín. Úspešný príbeh Slováka ukončila búrka
Slováka vyhnali do Ameriky, kde zažiaril. Prečítajte si výber príbehov o Slovensku, ktoré zaujali cudzincov.
(The Slovak Spectator)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Postoj SNS k transakčnej dani sa so slovami Roberta Fica o jej nezrušiteľnosti nebije, tvrdí Michelko. Čítaj ďalej
Ani Michelkovi sa nezdajú závery inšpekcie. Tá nenašla pochybenie ochranky pri atentáte na premiéra. Čítaj ďalej
Je vysoká miera pravdepodobnosti, že veto prezidenta pri covidovej amnestii bude prelomené, hovorí Michelko z SNS. Čítaj ďalej
Šéf SNS Andrej Danko hovorí, že z témy úplného zrušenia transakčnej dane neustúpi. Avšak až v budúcnosti. Čítaj ďalej
Šéf policajnej inšpekcie kritizuje útoky na svoju osobu v súvislosti so zastavením vyšetrovania prípadu videa s atentátnikom.
(SITA)„Som pripravený baviť sa o praktických zmenách v transakčnej dani,“ vyhlásil v TA3 minister Šutaj Eštok.
(SME)Predseda parlamentu Raši vyzval splnomocnenca vlády Kotlára, aby zverejnil analýzu o vakcínach proti covidu.
(SITA)Premiér Fico zopakoval, že stojí za splnomocnencom Kotlárom. „Každý nech zabudne na to, že bude odvolaný,“ odkázal.